Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2000W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Vertical Garment Steamer |
| Preheating time: | 60S |
| Battery life: | 35 minutes |
| Water tank capacity: | 1.2L |
| Product color: | green/purple |
| Steam volume: | 35g/min |
| Product power: | 21 00W |
Instock
There are no reviews yet.