Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB, CE, EMC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1600w |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| rated power | 1600w |
| Rated voltage | 220 |
| Rated frequency | 50 |
Instock
There are no reviews yet.