Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ironing Time (min) | other |
| Mini Type | No |
| Water Tank Capacity (ml) | 250ml |
| Heat Up Time (min) | 1 |
| Continuous Steam (g / min) | 30g/min |
| Function | Burst of Steam |
| Soleplates Material | Ceramic |
| Model Number | YD06AC-20 |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Material | Tao Jing floor |
| Style | Wire Iron |
| Gear Selection | >Three Gears |
| Certification | CE |
| Type | Steam Iron |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| Brand Name | Supor |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.