Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.465 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Steam Iron |
| Gear Selection | Three Gears |
| Type | Dry Iron |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <1000W |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.