Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.288 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Stainless Steel Baseplate |
| Style | Wire Iron |
| Certification | none |
| Type | Travel Iron |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 40w |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.