Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Formaldehyde Removal Rate | 98.00% |
| Benzene Removal Rate | 98.00% |
| Wind Speed | Standard |
| Dimension | other |
| Power Supply | USB |
| Noise | ≤30DB |
| Style | Air Purifier |
| Application | Other |
| Coverage Area | 35-60m² |
| Capacity (CFM) | Negative ion |
| Power Source | USB |
| Usage Condition | Car Charger |
| Anion Density | 1000000pcs/m³ |
| Certification | none |
| Type | Activated Carbon Air Filter |
| Installation | Portable |
| Function | Dusting |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.