Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coverage Area | 11-20㎡ |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Function | Automatic Bucket Full Shut-Off, Bucket Full Indicator Light, LED Display |
| Type | Desiccant Dehumidifier |
| Note | 110V US standard / 220V EU standard |
Instock
There are no reviews yet.