Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 130V |
| Power (W) | 25W |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.