Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | NAMSTE |
| Origin | Mainland China |
| Product | Essential Oil |
| Volume | 5ml*10pcs |
| Essential Oil Type | Pure Essential Oil |
| Suitable For | Aromatherapy Diffuser Machine |
| ingredients | pure plant essential oil |
| Use 1 | car diffuser |
| Use 2 | essential oil diffuser |
| Use 3 | aroma machine |
| Use 4 | Air purifier |
| Use 5 | Diffuser |
| Function 1 | Soothe the mood |
| Function 2 | Commercial fragrance marketing |
| Function 3 | Improve the air environment, pleasant fragrance |
| Function 4 | Eliminate odor |
| Function 5 | Improve the quality of life |
Instock
There are no reviews yet.