Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 76 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 70w |
| Air Volume | 760m³/h |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.