Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Supply | USB |
| Noise | ≤30DB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 3-8m³ |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Certification | EMC, ROHS |
| Type | HEPA Filter |
| Installation | Portable |
| Function | Deodorization |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | MIJIA, XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.