Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 7w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | L SCENT TUNNEL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Essential oil |
| Fragrance Series | Hotel series |
| DIffuser Oil | Use for aroma diffuser |
| Essential oil components | Plant essential oils |
| Capacity | 500ml |
| Shelf Life | 2 years |
| High concentration oil | Directly pour into the machine for use |
Instock
There are no reviews yet.