Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ROHS, CE |
| Function | Fragrant |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Air Volume | 50m³/h |
| Brand Name | LUXPERFUME |
| Origin | Mainland China |
| Product1 | Essential oil |
| Product2 | Fragrance oil |
| Volume | 100ML |
| Shelf life | 2 Years |
| Suitable For | Aromatherapy Diffuser Machine |
Instock
There are no reviews yet.