Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.334 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 20 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Supply | Alternating Current |
| Noise | ≤50dB |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V(EU Plug)/110V(US Plug) |
| Power (W) | 5w |
| Air Volume | 151-300m³/h |
| Brand Name | SHICUO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.