Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Formaldehyde Removal Rate | 99.00% |
| Benzene Removal Rate | 99.90% |
| Wind Speed | High, Medium and Silent Wind Speed Regulation |
| Dimension | other |
| Power Supply | Alternating Current |
| Noise | ≤20dB |
| Style | Air Purifier |
| Application | 10-20m³ |
| Power Source | ELECTRICAL |
| Usage Condition | Household |
| Certification | ce, CE |
| Type | HEPA Filter |
| Installation | Portable |
| Function | Selfcleaning |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 12W |
| Air Volume | 151-300m³/h |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.