Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Use | LIVING ROOM |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Weight (KG) | 28 |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Not Available |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Engine, Bearing, Motor |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Product name | poultry hot air heater |
| Fuel | Diesel/kerosene/gas/LPG |
| Feature | Free standing & portable |
| voltage | 220-240V |
| Oil consumption | 1.0-1.7L/h |
| air output | 550m3/h |
Instock
There are no reviews yet.