Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 35 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Overheat Protection, Tip-Over Protection |
| Installation | Freestanding |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Use | Garden |
| Brand Name | ZokmanCE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.