Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 29 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Third Gear |
| Application | 11-20㎡ |
| Heating Element | PTC |
| Model Number | NFJ-WHM |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Tip-Over Protection |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | 1200-2000W |
| Use | BATHROOM, bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.