Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Number of Speed Settings | Second Gear |
| Application | 11-20㎡ |
| Heating Element | PTC |
| Function | Overheat Protection, Tip-Over Protection |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | 850-1199W |
| Use | BATHROOM, bedroom, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | raugee |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.