Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 21 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Second Gear |
| Application | <10㎡ |
| Heating Element | heating wire |
| Model Number | xqh841zy |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Tip-Over Protection |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | 850-1199W |
| Use | bedroom, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Tubular Heater |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.