Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 24 × 23 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | Third Gear |
| Application | 11-20㎡ |
| Heating Element | heating wire |
| Model Number | xqh1194zy |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Adjustable Thermostat, Overheat Protection |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | >2000W |
| Use | BATHROOM, bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.