Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 30 × 45 cm |
| Voltage | 220W |
| Type | Freestanding |
| Power (W) | 170W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Bear |
| Type of heater/heater | Desktop heater |
| Power supply mode | alternating current |
| Applicable space | office |
| Color classification | Beige Warm Yellow |
| The maximum power of the electric heater | Below 800W |
| Additional features | nothing |
| control mode | mechanical type |
| Gear position | 4th gear |
| Heating mode of heater | far infrared heating |
| Intelligent type | Intelligent not supported |
| Net weight (including base) | 2.1kg |
| Place of purchase | Chinese mainland |
| Power cord length | 40-60cm |
| 3C certificate number | 2019010707240336 |
Instock
There are no reviews yet.