Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Adjustable Thermostat | yes |
| Overheating Protected | YES |
| Area Heated | 21-30 square |
| Voltage | 220V |
| Power | 2000W |
| Certification | none |
| Type | Freestanding |
| Power (W) | 2000W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | home heaters |
| Feature 2 | electric fireplace |
| Feature 3 | Heat blower |
Instock
There are no reviews yet.