Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.147 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | booster |
| Use | Household |
| Function | Ultrasonic Sterilize |
| Water-shortage Power-off Protection | No |
| Installation | Mini |
| Certification | none |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | Cikuso |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.