Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.318 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Other |
| Operation Method | Keyboard Type |
| Power Type | USB |
| Use | Household |
| Function | Aromatherapy |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | Mini |
| Certification | ROHS |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.