Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 9 cm |
| Model Number | None, None |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Humidity Control | Humidistat, Other |
| Function | Aromatherapy, Aromatherapy |
| Timing Function | Yes, Yes |
| Installation | Tabletop / Portable, Tabletop Portable |
| Noise | <36db, 36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L, 05-2L 500ml |
| Voltage (V) | 24V, 240 |
| Power (W) | 14w, 14 |
| Brand Name | HAIPHUI, None |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong China |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Application | Car Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| Material | PP ABS PC |
| Power 14W | Line length 150cm |
| Time mode 1H3H6H on | Power supply AC100-240V 5060HZDC 24V 650MA |
| Atomization | 24MHz |
| Plug | EUUSUKAU |
Instock
There are no reviews yet.