Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | <36db, 36db |
| Humidification Method | Mist Discharge, Mist Discharge |
| Capacity | <1L, 1L |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Shape | Classic Columnar |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | -tone |
| Use | Household |
| Mist Outlet Quantity | One a |
| Classification | Humidification |
| Installation | Tabletop Portable |
| Certification | ROHS |
| Type | Cool-Mist Impeller Humidifier |
| Voltage V | 5V |
| Power W | 2W |
Instock
There are no reviews yet.