Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 53 cm |
| Coverage Area | 21-30㎡ |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 6L |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 60w |
| Brand Name | CANIVIDOR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.