Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Other |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | mechanical |
| Use | USB |
| Function | Negative Ion |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Timing Function | No |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | Mini |
| Certification | none |
| Type | Cool-Mist Impeller Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Non-mist |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | Liplasting |
| Origin | Mainland China |
| support | wholesale |
| Nano Spray | soft and fine mist |
| small size | light and compact, easy to carry |
Instock
There are no reviews yet.