Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Humidifying Capacity | 300ml/h |
| Shape | Classic Columnar |
| Operation Method | REMOTE CONTROL |
| Coverage Area | >60㎡ |
| Power Type | A.C. Source |
| Humidity Control | Touch Control |
| Use | Household |
| Function | Ultrasonic Sterilize |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Timing Function | Yes |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | Tabletop / Portable |
| Certification | CE |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | ultrasonic |
| Capacity | 1.1-2.5L |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | sejoy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.