Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Non-mist |
| Capacity | 1.1-2.5L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.