Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | steam cleaner |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | No |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | ce |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 1401-1600W |
| Brand Name | LZJV |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.