Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 24 × 30 cm |
| Model Number | 3200 |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | ce |
| Type | Canister-Type |
| Power (W) | >1400W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Steam cleaner |
| Model | 3200 |
| Voltage | AC 220V- 50HZ |
| Motor power | 60W |
| Heating power | 3200W |
| Pump power | 60W |
| Inlet pipe length | 1.6m |
| Length of steam outlet | 3.5m |
| Product number | JD0993B |
Instock
There are no reviews yet.