Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 25 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Water Shortage Alarm | No |
| Steam Duration | 15-20 minutes |
| Certification | CB |
| Type | Canister-Type |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.