Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.191 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Usage | Woolen Clothes |
| Material | Plastic |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | Lint Remover |
| Usage Type | Charging Type |
| Production | Trimmer |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Charging method: USB (Type-C) | Product main material: ABS |
| Power Source: Rechargeable Battery | Product size: 130x78x63mm |
| Product color: green | Lint remover |
| spool removal machine | knives for rolling machine |
| lint remover | electric lint lever |
| trimer for clothes | removes rechargeable electric lint |
| Clothes shaver | electric antipilling |
Instock
There are no reviews yet.