Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.314 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Usage | Knitted Sweater |
| Material | ABS |
| Feature | Stocked, Eco-Friendly, Stainless steel cutter, durable and long life service. |
| Model Number | JA-768 |
| Use | Cleaning |
| Usage Type | Plugging Type |
| Charging Time | 8-9 Hours |
| Production | Trimmer |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 5W |
| Dimensions | 12.5x16cm/4.92×6.3inch |
| Working indicator | Red |
Instock
There are no reviews yet.