Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC, Electric |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | >2000W |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | China |
| Automatic Type | Automatic |
| Dryer Type | Electric Clothes Airer |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| App-Controlled | NO |
| logo/pattern | Silk screen printing |
| Product name | Smart Portable Clothes Dryer |
| Keyword | Towel warmer bucket |
| Color | White |
| Control mode | Touch Screen Button |
| Heating mode | Ptc Heating Hot Air Circulation |
| Packing | Carton |
| WEIGHT | 8kg |
| MOQ | 1pcs |
| OEM | OEM Accepted |
| Shape | Bucket |
Instock
There are no reviews yet.