Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power-off Protection | No |
| Castor | No |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Automatic Type | Automatic |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Max. Timing Limit | 61-120min |
| Certification | CE, CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea/beauty |
| Model | HBGD10D1 |
| Is it foldable? | No |
Instock
There are no reviews yet.