Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 27 × 34 cm |
| Model Number | A9 |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 10w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.