Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Heating Method | PTC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Universal Dryer | Shoes Warmer |
| Desktop Heater | Folding Clothing Dryer |
Instock
There are no reviews yet.