Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Housing Material | PVC |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | PTC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1001-1500W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.