Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Power Source | AC |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | XMSJ, NOCCLILI |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Castor | No |
| Max. Timing Limit | 241-480min |
| Housing Material | PVC |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | Lightwave |
| Voltage V | 220V |
| Power W | 501-1000w |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.