Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Power Source | AC |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Model Number | SQ-777 |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Max. Timing Limit | 121-240min |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.