Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 64 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power-off Protection | Yes |
| Castor | No |
| Model Number | GR369 |
| Housing Material | PVC |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | Lightwave |
| Max. Timing Limit | 61-120min |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 700W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Tumble dryer |
| Model | GSP20 |
| Power | 700W (hot air)/100W (cold air) |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Product number | JD1780B |
Instock
There are no reviews yet.