Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.234 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Model Number | Laundry Dryer |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| Type | Clothes Dryer |
| Features | Electric |
| Material | Plastic |
| Size | 48 |
| Model | Portable Dryer |
| Suitable For | Indoor |
| California Prop 65 Warning | Heater Drying Machine |
| Bundle Description | Electric Clothes Dryer |
| MainKey1 | Foldable Dryer |
| MainKey2 | Electric Clothes Dryer Portable Foldable Dryer |
| MainKey3 | Folding Electric Dryer Machine Clothes Drying Bag |
| MainKey4 | Clothes Dryer small Dryer Travel Heating Dryer |
| MainKey5 | Heated Clothes Dryer Fast Drying Clothes Dryer |
| MainKey6 | Apartment Clothes Dryer Fast Heating Quick Drying |
Instock
There are no reviews yet.