Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | >2000W |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
| Voltancy (V) | 220 V |
| White (W) | 501-1.000 W |
| continues | <5 kg |
| Power | 600W |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.