Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.101 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | Clothes Dryer Bags |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 1501-2000W |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | HNGCHOIGE |
| Origin | Mainland China |
| Material | Polyester |
Instock
There are no reviews yet.