Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 11 cm |
| Model Number | Portable clothes dryer |
| Housing Material | Plastic |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150w |
| Capacity | <5kg |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.