Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.515 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 39 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <500w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.