Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Model Number | Portable Clothes Dryer |
| Automatic Type | Semi-Automatic |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Heating Method | PTC |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-1000w |
| Capacity | 5-10kg |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.